'ADAM GİBİ ADAM LAZIM'

1.5 yıldır eşi Mert Tokatlıoğlu'ndan boşanmaya çalışan Pınar Aylin, bundan sonra hayatına girecek erkekler hakkında konuştu..

Magazin

'ADAM GİBİ ADAM LAZIM' - Bir buçuk yıldır boşanamıyorum. Biz ailemizden, bu meselelerin konuşulması ayıp diye öğrendik ama başımıza böyle bir şey geldi. Evet doğru, uğraşıyorum ama bitmiyor. Fakat moralimi bozmuyorum, 'Nasılsa bitecek' diyorum. Yaza kadar biter sanırım. Uzlaşmak isterdim ama olmadı... Geçtiğimiz hafta yine davamız vardı. Her şey ortada bekliyoruz. Allah'tan kızımız Maya'ya yansıtmıyoruz. Onun yanında medeni olmayı beceriyoruz.- Kızımın velayeti bende. İlişki konusuyla ilgili benden hiçbir şey duyamazsınız ama velayetle ilgili bir sıkıntı yok. Sadece hafta sonları babasına gidip geliyor. Bunu ben de istiyorum. Ruh sağlığı için babasından mahrum kalmaması lazım.- Asla evli bir insanla ve kendimden küçük biriyle birlikte olmam. Ben küçük gösteriyorum ama anaç bir yapım var. Kendimden küçük erkekleri abla gibi seviyorum, başka türlü göremiyorum. Dışım çıtır, içim kıtır. Bana denk gelecek erkeğin adam gibi adam olması gerekir. Benim evlendiğim adam benden 6 yaş büyüktü. Her şeyi hep kendimden büyük arkadaşlarımla paylaştım.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: