ADANA'DA FUHUŞ OPERASYONU!

Adana'da yapılan fuhuş operasyonunda 2'si erkek 15 kişi gözaltına alındı. Adliyeye çıkarılan zanlıların ajandasında, siyasiler, bürokratlar ve işadamlarının yanı sıra, Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ekibinden bazı isimlerinde olduğu iddia edildi.

Magazin

ADANA'DA FUHUŞ OPERASYONU! Edinilen bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, şebekenin genç ve güzel kadınları 300 ile 500 TL karşılığında pazarladığın tespit etti. Gizlice yürütülen operasyonda içlerinde yabancı uyruklu kadınlarında olduğu 13'ü kadın 15 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan kişilerin ev, işyeri ve arabalarında yapılan aramalarda müşteri ve satıcıların listesinin bulunduğu fihristlerde ele geçirildi. Zanlıların, lüks araba ve evlerine el konulduğu öğrenildi. Sağlık kontrolüne getirilen kadınların azıları ekip aracı içinde beklerken pişmanlık gözyaşları döktü. Kıyafetleri ile yüzlerini kapatan zanlılar sağlık kontrolünün ardından, "Suç örgüt kurmak, bu örgütün üyesi olmak. Fuhuş yapmak, yer temin etmek, aracılık etmek" suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.

Ajandadan şaşırtan isimler çıktı
Öte yandan gözaltına alınan zanlıların ajandalarında; ünlü işadamları, siyasiler, bürokratlar ve sinema oyuncuların olduğu iddia edildi. Listede Kurtlar Vadisi Pusu dizi ekibinden de bazı isimlerin olduğu iddia edildi. Kurtlar Vadisi Filistin'in filminin çekimleri sırasında dizinin bir bölümü de Adana'da çekilmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: