ADANALI YÜZÜNDEN SEVİŞTİ

Tuba Büyüküstün sevişti ama Adanalı Asi’yi yine geçti!

Magazin

ADANALI YÜZÜNDEN SEVİŞTİ Tuba Büyüküstün (Asi) önceki gecce herkesi şaşırttı. Dizide önce öpüştü, sonra sevişti. Tabii ki vücudunun hiçbir yerini göstermedi. Ancak yönetmen, Asi'yi kocası Demir (Murat Yıldırım) ile yatağa soktu. Dudak dudağa öpüşme ile başlayan sahneler, önce ayakta, sonra yataktaki yakınlaşma ile devam etti.

Size bir şey söyleyeyim mi; Tuba Büyüküstün 'Adanalı' yüzünden sevişti. Rakip kanalda aynı saatte yayınlanan 'Adanalı', 'Asi' dizisinin kimyasını bozdu. Bugün'ün haberine göre, Adanalı'dan önce reyting listelerinde cuma günlerinin birincisi hep Asi'ydi.

5 hafta önce atv'de Adanalı başladı, Kanal D'deki 'Asi'nin birinciliği güme gitti. Artık her cuma, ilk 100 program sıralamasında Adanalı birinci oluyor, Asi onu takip ediyor. Böyle olunca doğal olarak 'Asi'nin yapımcısını hırs bastı.

Adanalı'yı geçmek için Tuba Büyüküstün'ü seviştirmeye karar verdi. Senariste talimat verdi, son bölümde Asi'yi kocası ile seviştirdi...

Üstelik bölümün yayını bittikten sonra, sevişme sahnelerini ikinci kez ekrana getirip reytingi elde tutmaya çalıştı. Ancak heyhat; Adanalı buna rağmen Asi'yi bir kere daha geçti.

Üstelik, 'Yemekteyiz' programı dahi 'Asi'den fazla reyting topladı. Yani, Tuba Büyüküstün'ün sevişmesi hiçbir işe yaramadı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: