ADANALI'DA OLAYLI NİKÂH TÖRENİ!

atv'nin sevilen dizisi Adanalı'da 'suç adamı' Maraz Ali ile 'kanun kadını' İdil evlenecek. Ancak sakin başlayan tören fena karışacak..

Magazin

ADANALI'DA OLAYLI NİKÂH TÖRENİ! Başrollerini Oktay Kaynarca, Mehmet Akif Alakurt ve Selin Demiratar'ın paylaştığı atv'nin reyting rekortmeni dizisi Adanalı'da bu hafta nikâh var.

Emniyet teşkilatının göz bebeği kadın amirlerden İdil, İstanbul'un en büyük organize suç örgütünün lideri olan ama delil yetersizliğinden bir türlü tutuklanamayan Maraz Ali'yle evlenecek ve olaylar daha da büyüyecek.

Polis Akademisi'nden birincilikle mezun olmuş, üç dört lisanı ana dili gibi konuşan, yasalara harfiyen uyan İdil amirin kapkaç, soygun, kaçakçılık, dolandırıcılık gibi adi suçları sevk ve idare eden bir çete reisiyle evlenmesi ortalığı hayli karıştıracak elbette.

Bu evliliğe karşı çıkanların başında da ele avuca sığmayan, gözü kara ama laf söz dinlemez başkomiser Adanalı Yavuz gelecek. Sonrasında işlerin nasıl çetrefilleşeceği, herkesin nasıl birbirine gireceği ise sürpriz.
Dizi setine konuk olduğumuzda Oktay Kaynarca'dan taze haberler derledik. Usta oyuncu yazdığı film senaryosunu yeni bittiğini söyledi. Kaynarca 'Setten sete koşuyoruz ama boş bulduğum zamanları değerlendirdim ve yazın çekeceğim filmimin senaryosunu bitirdim. Kırık dökük aşkların da, eğlenceli olayların ve aksiyonun da yer alacağı bir komedi filmi olacak kısmetse...' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: