ADANALILAR'DAN ÖZÜR DİLEDİ?

Rating rekorları kıran Adanalı dizisinin başrol oyuncularından Oktay Kaynarca, neden 'Adanalı'lar beni affetsin' dedi...

Magazin

ADANALILAR'DAN ÖZÜR DİLEDİ? Mehmet Akif Alakurt ve Selin Demiratar ile birlikte başrolünü paylaştığı 'Adanalı' dizisiyle ekranlara gelen Oktay Kaynarca, rolü için 10 kilo almış.

'Adanalı olduğu için kilo almam gerekti. 10 kilo fazlam var. Bu kiloları dizi içinde vereceğiz' diyen Oktay Kaynarca, dizi için uzattığı bıyıkları nedeniyle de ilginç tepkiler aldığını söyledi.

Milliyet/Televizyon'un haberine göre, senaryonun çok sevimli olduğunu ve okurken çok güldüğünü söyleyen Oktay Kaynarca, 'Benim hoşuma gidiyorsa insanların da hoşuna gidecektir, diye düşündüm. Dediğimiz oldu ve dizi yayınlanmadan önce 'Halkımı tanırım ve bu işi seyredecekler birinci olacak' dedim ve oldu. Benim değil, tüm ekibin başarısı' diye konuştu.

Bu arada Adanalı Yavuz isimli bir başkomiseri oynayan Oktay Kaynarca, karakterin şivesini de tam oturtamadığını belirterek, 'Adanalı tınıları vurguları kulağımda ama tam oturttum diyemem. Doğu'ya çok hakimim bu yüzden bazen şive kayıyor. Toparlamaya çalışıyorum bu yüzden. Adanalılar beni affetsinler, elimden geldiğince sahici yapmaya çalışıyorum ve gittikçe iyi olacak. Adana dilini araştırıyorum' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: