'ADANALI'NIN POLİS GÜZELİ

atv'nin dizisi güzel oyuncu Selin Demiratar, atv'nin yeni dizisi 'Adanalı'da, bir polis müdürü olarak ekranlara gelecek!

Magazin

'ADANALI'NIN POLİS GÜZELİ Başrolleri Oktay Kaynarca ve Mehmet Akif Alakurt'la paylaştığı dizi için iddialı konuşan Demiratar, 'Küçükken asker olmak isterdim. Polis rolü bu yüzden çok hoşuma gitti!' dedi.

Senaristliğini Tayfun Güneyer'in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda yine Güneyer ve Kartal Çidamlı oturuyor. Dizide başrolleri ise; Oktay Kaynarca, Mehmet Akif Alakurt ve Selin Demiratar paylaşıyor. Aynı mahallede büyüyen ve aslında kan kardeşi olan başkomiser 'Adanalı Yavuz' ile (Oktay Kaynarca) İstanbul'un en büyük suç örgütünün lideri 'Maraz Ali' (Mehmet Ali Alakurt) arasındaki ilginç ilişki anlatılıyor. Bu kanun adamı ile suç adamının ilişkisi, her ikisinin de İstanbul Emniyet Teşkilatı'nın parlak elemanı 'İdil'e aşık olmalarıyla farklı boyutlara taşınıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: