ADCO, ŞARAPSEVERLERDEN TAM NOT ALDI!

Adco Amerikan Şarapları resepsiyonu katılımcılardan tam not aldı…

Magazin

ADCO, ŞARAPSEVERLERDEN TAM NOT ALDI! Adco şarap firmasının, Arnavutköy’deki Amerikan Konsolosluk Rezidansında verdiği Amerikan şarapları tadım etkinliğinde konsolosluk mensupları, basın, restaurant ve otel sahipleri california’nın en değerli şaraplarını tatma fırsatı buldular. 14 ayrı şarap firmasının premium şaraplarını özellikle bu kokteyl için getiren Adco yetkilileri Türk şarapseverlerin Amerikan şaraplarına olan ilgisinden oldukça hoşnut kaldı.

25 Haziranda konsolosluk rezidansında Amerikan Konsolosu Scott Kilner ve Adco genel müdürü Radolph Ward Mays’ın konuşmaları ile açılan etkinlik, muhateşem bir müzik ziyafeti ile sona erdi. Adco’nun portföyünde olan olmayan 50 den fazla premium şarabın tadıldığı resepsiyonda beğeni toplayan firmalar arasında Robert Mondavi, Gallo, Au Bon Climat, Frog’s Leap, McManis, Qupe, Coho, Hedges, Pacific Rim, Shafer, Heitz, Ridge bulunmaktaydı. Gallo ve Robert Mondavi firmalarının üst düzey yetkililerinin de bulunduğu şarap tadımı katılımcılardan tam not aldı.
Yakın zamanda benzer bir etkinliği İtalyan konsolosluğunda da tekrarlayacaklarını dile getiren Adco yetkilileri dünyanın en ünlü şarap firmalarının porföylerinden seçtikleri seçkin şarapları Türk şarapseverler ile buluşturmaya devam edecek.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: