Addresistanbul'da ilham veren kutlama

Ev dekorasyonunda dünyanın lider markalarını aynı çatı altında toplayan addresistanbul, 10. yılını coşku dolu etkinlikler dizisi ile kutlamaya başladı.

Yaşam

Addresistanbul'da ilham veren kutlama addresistanbul’un 10. yıl kutlamaları kapsamında dün açılışı gerçekleştirilen (Re)Happyning Sergisi'nde 60'a yakın ünlü ismin kendilerine ilham veren eşyaları sergilenmeye başladı. Açılışa aralarında Ajda Pekkan, Demet Evgar gibi pek çok ünlü isim katıldı.

10 yıldır tasarımın tek adresi olan addresistanbul, misafirlerine lunapark heyecanı ile çocukluk dönemlerindeki coşkuyu anımsatan eğlenceli bir gün yaşattı. 28 Şubat Pazar günü başlayan etkinliklerde, misafirler atlı karıncadan oyun makinelerine kadar çeşitli oyuncakların bulunduğu rengarenk bir lunaparkta heyecanlı bir gün geçirdiler.

(Re)Happyning Sergisi’nde ise Ajda Pekkan, Altan Erkekli, Arzu Sabancı, Arzu Kaprol, Demet Evgar, Dilek Hanif, Pınar Sabancı, Saffet Emre Tonguç, Şebnem Çapa, Nejat Çuhadaroğlu, Tuvana Büyükçınar Demir gibi 60’a yakın ünlü ismin ilham aldıkları objeler sergileniyor.

(Re) Happying Sergi’sinde Ajda Pekkan’ın "Süpergirl" oyuncağı en ilgi çeken objelerden biri oldu. Sergiyi gezen Ajda Pekkan, "Beni mutlu edip gülümseten şeylerin değerini hep bildim, bu oyuncak da bakınca beni gülümsetiyor. Biraz da kendime benzetiyorum" dedi. "Biz kadınlar olarak her zaman çok güçlüyüz, içinizdeki bu gücü keşfedin" diye devam eden Süperstar, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü de kutladı.

Sergiye kendi yaptığı yağlı boya tablosu ile katılan Demet Evgar ise "Uzun zamandır tablo yapıyorum, beni mutlu ediyor, sergiyi gezen herkese de ilham verip mutlu etsin" diye konuştu.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: