Adebayor PAF takıma gönderildi!

Tottenham’ın Togolu golcüsü Emmanuel Adebayor’a PAF takım yolu gözüktü. Lacivert-Beyazlılar’ın teknik direktörü Villa-Boas, yıldız oyuncunun ülkesinden döndükten sonra PAF takımla çalışacağını açıkladı.

Diğer Haberler

Adebayor PAF takıma gönderildi! Tottenham'ın 29 yaşındaki futbolcusu Emmanuel Adebayor artık PAF takımla antremana çıkacak.
Geçen aylarda kardeşini kaybeden Adebayor, uzun süre takımında ayrı kalmıştı. Takıma döndükten antremanlarda istenilen düzeye gelemeyen ve kişisel sebepleri öne sürerek tekrar ülkesinin yolunu tutan Adebayor, Villa-Boas'ın gözünden düştü.

Tottenham, yaz transfer döneminde İspanyol forvet Roberto Soldado'yu kadrosuna katmıştı ve kadrosunda Jermain Defoe gibi önemli bir golcüyü daha bulunduran Tottenham'da Adebayor’un formayı kapması oldukça zor görünüyor.
Lacivert-Beyazlı ekibin teknik direktörü Villa-Boas, yaptığı açıklamada golcü oyuncunun pazartesi gününe kadar ülkesinde kalacağını döndüğünde ise PAF takımla antremana katılacağını ve bu durumun bir süre daha devam edeceğini söyledi.
reklam

Tottenham ile 58 maça çıkan Togolu golcü Adebayor 23 gol attı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: