Adele uzun bir aradan sonra “Easy On Me” ile geri döndü!

Dünyaca ünlü sanatçı Adele yeni şarkısı “Easy On Me” ve şarkıya eşlik eden klibiyle hayranlarıyla uzun bir aradan sonra tekrar buluştu!

Dünya Magazin

Adele uzun bir aradan sonra “Easy On Me” ile geri döndü! 19 Kasım Cuma günü yayınlanacak yeni albümü “30”un perdelerini aralayan “Easy On Me” şarkısının klibinde Adele, Cannes Grand Prix ödüllü yapımcı Xavier Dolan ile birlikte çalıştı. 2015 yılının en çok dinlenen şarkılarından “Hello”nun klibinin geçtiği evde başlayan yeni klip, Adele’in kaldığı yerden devam ettiği mesajını vurguladı.

2015 yılında yayınladığı “25” isimli albümünden sonra ilk kez yeni şarkılarıyla müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Adele, daha önce birlikte çalıştığı Greg Kurstin, Max Martin, Shellback ve Tobias Jesso Jr ile tekrar bir araya geldi. Inflo ve Ludwig Göransson ile de ilk defa yeni albümü “30” için stüdyoya girdi.


Adele, bu hafta başında yeni albümünü duyurmakla birlikte albüme ilham veren yaşantısını anlattığı bir notu sosyal medyadan paylaşarak büyük ilgi toplamıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: