Adem Terzi bir ilke imza attı!

Ay Yapım’ın tüm tv projelerinde yer alan erkek karakterlere verdiği imajlar ile gündeme gelen ünlü kuaför Adem Terzi 2014 reklam kampanyası için ünlü balet Tan Sağtürk ile bir ‘ilk’e imza attı.

Magazin

Adem Terzi bir ilke imza attı! Dizi karekterlerine imaj yapmanın kolay olmadığını belirten Adem Terzi bu yıl ki reklam projesinde de farklı bir imaj belirleyerek Tan Sağtürk’ü saçsız hale getirdi.


Fiziği ve dansı ile herkesi büyüleyen ünlü balet Tan Sağtürk’ün saçsız görüntüleri ise hayranları tarafından çok beğenildi.

Hazırlık aşaması ve çekimleri yaklaşık 8 saat süren fotoğraflar ocak ayında İstanbul genelinde tüm bilboardlarda yer alacak.


Tan Sağtürk’e saçsız halinin bile çok yakıştığını belirten Adem Terzi ayrıca dünya ya Türk Tıraşını da tanıtan isim olarak da tanınıyor. Adem Terzi , 2014 ün erkek saç trendleri ile ilgili de kısaca şunları söyledi. “bu yıl dünya da Türk Tıraşı modası var.” “Türkiye’de reyting rekorları kıran dizilerdeki karakterlerin saç modelleri de dünya da trend oluyor. Eskiden Amerikan, İtalyan kesimleri moda idi. Şimdilerde ise Türk Tıraşı modası var. Bu modanın yayılmasında başarılı Türk dizileri de büyük rol oynadı.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: