ADEM TERZİ’DEN GÖRKEMLİ ŞOV

Bu yıl 40 ülkeden gelen katılımcılar eşliğinde düzenlenen 8. Beauty Eurasia Uluslararası Kozmetik Güzellik ve Kuaför Fuarı, Tüyap fuar merkezinde gerçekleşti.

Magazin

ADEM TERZİ’DEN GÖRKEMLİ ŞOV 8. Beauty Eurasia Uluslararası Kozmetik Güzellik ve Kuaför Fuarı, Tüyap fuar merkezinde gerçekleşti. Çok sayıda modacının, kuaförlerin bir arada toplandığı bu organizasyonda yabancı tasarımcılar ülkemizde ürünlerini, saç tasarımlarını sergilediler. Bu fuarda ülkemizi temsil eden camianın tanınmış kuaförlerinden Adem Terzi Barber's Club ve ekibi farklı bir şov ile bu yılın yeni tasarımlarını konuklara sundu. Adem Terzi Barber's Club yaptığı çalışmalarla göz doldurdu. Adem Terzi bu organizasyon ve tasarımlar hakkındaki görüşlerini açıkladı.

Adem bey bu yılın trend saçları nelerdir? Hangi yüze hangi saç modeli olmalı ?
A.T: Yapmış olduğu iş baz alınarak, giydiği kıyafeti ve yaşam tarzını düşünerek yola çıkıyoruz kişinin yüz yapısı kemikli mi dolgun mu, burun yapısının küçük, büyük oluşu, boyun yapıs ı uzun mu kısa mı kalın mı ince mi, vs. gibi özelliklerine bakılarak kişiye özel bir saç modeli ortaya çıkarmış oluyoruz. Kişi kendini buluyor ve kendini özel hissediyor. Aynı zaman da yeni moda nedir diye sormanıza gerek yok çünkü size yakışan neyse moda odur..

Hangi saç modeli kişinin karakterini ortaya çıkarır ?
A.T: Yüz hatlarına uygun kesim kişinin karakterini ortaya çıkarır. Saç kesimiyle insanları istediğiniz karaktere sokabilirsiniz.

En çok hangi sanatçının saç modeline talep var ?
A.T: Kıvanç Tatlıtuğ… Salonumuza saç modelinden sıkılan yeni bir müşteri geldiğinde, özellikle Ortadoğu'dan gelen misafirlerimiz ''saç modelim Kıvanç Tatlıtuğ gibi olsun istiyorum'' diyorlar. Kıvanç Tatlıtuğ'un çeşitli saç modelleri olduğu için istenilen modelleri internetten gösteriyorlar.
Beyazıt Öztürk saçları çok talep görüyor özellikle Beyaz Show 'daki saç modeli isteniyor, ancak biz bu istenilen modelleri kişiye uygunsa yapıyoruz, daha önceki soruda belirttiğim gibi bizim için esas olan kişinin kendi yüz yapısına yakışandır.

Adem Terzi bu başarıya nasıl ulaştı ?
A.T: Her şeyden önce insanın yaptığı işi sevmesi, benimsemesi gerekiyor ayrıca gelen misafirlerimize göstermiş olduğumuz ayrıcalıklar bizi saygın bir noktaya getiriyor tabi en önemlisi çalıştığım ekip arkadaşlarımla aramızda kurduğumuz sinerji, başarıya başarı katıyor.

Adem bey bu söyledikleriniz için teşekkür ederim. Çalışmalarınızda da başarılar dileriz.
A.T: Ben teşekkür ederim. Son olarak söylemek istediğim şu; nasıl kadınlarımız kendilerine özen gösteriyor makyaj yapıyorlarsa, erkeklerimizin de kendilerine özen göstermesi gerekiyor fakat erkeklerimiz makyaj yapamayacağı için geriye kalan tek şey saçıdır dolayısıyla “erkeğin saçı makyajıdır.”

Adres: Adem Terzi Barber's Club
Etiler Nispetiye Caddesi Ahular Sokak No.22
Rzv: 0212 263 75 13


Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: