'ADINI SEN KOY' GALASI YAPILDI!

'Adını sen koy' filminin galası City's alışveriş merkezinin sinema katında yapıldı. Gecce.com'dan Eray Akıncı galada olup bitenleri bildirdi.

Magazin

'ADINI SEN KOY' GALASI YAPILDI! Yapımcılığını Ömer Durak'ın üstlendiği, Tuna Kiremitçi'nin yazıp yönettiği, başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Melis Birkan, Ali İl ve Cemal Toktaş'ın üstlendiği 'Adını Sen Koy' filmi görkemli bir galayla görücüye çıktı.

Galaya oyuncular tam kadro katıldı. Ünlülerin de galaya ilgisi büyüktü. Demet Sağıroğlu, Yasemin Altan, Binnur Kaya, Özgür Çevik, Ayçin İnci, Erol Kaynar, Metin Uca ve bir çok oyuncu filmi izlemeye geldi.

Tuna Kiremitçi gala esnasında salondaki konuklara hitap etti. Kısa bir konuşma yapan Tuna Kiremitçi'nin ardından filmin yapımcısı Ömer Durak da duygu ve düşüncelerini salonu tıklım tıklım dolduran misafirlere aktardı.

Filme basının da ilgisi oldukça büyüktü. Birçok muhabir ve gazeteci oyuncularla röportaj yaptı ve bol bol görüntü aldı. Basının ilgisi filmin yönetmeni Tuna Kiremitçi ve oyuncu Melis Birkan'ın üzerinde yoğunlaştı.

Filmin gösterimi bittikten sonra dağılan misafirler oldukça keyifliydi. Filmi beğenen kalabalık filme emeği geçen herkesi tebrik etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: