ADNAN POLAT DİREKTEN DÖNDÜ!

Türk Telekom Arena'nın açılışından sonra Adnan Polat görevi bırakmış ama...

Magazin

ADNAN POLAT DİREKTEN DÖNDÜ! Başkan Adnan Polat'ın önceki gece Arena Stadı'nda yaşanan protestolar sebebiyle istifa ettiği ancak bazı yöneticilerin ısrarıyla bunu geri aldığı öne sürüldü. Dünkü olağanüstü toplantıdan da 'devam' kararı çıktı.

Galatasaray'da olağanüstü gelişmeler olağanüstü toplantıya sebep oldu... Arena Stadı'nın açılışında yaşanan tatsız olaylar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a karşı yapılan protestolar tepki görürken, aynı şekilde tribünlerin yuhaladığı başkan Adnan Polat'ın da istifasına sebep olmuş.

Arena'yı maçın ilk yarısında terk eden Polat'ın bazı yöneticilerle bir araya geldiği ve resmen istifa ettiği ortaya çıktı. Ancak bir kısım yönetici bu durumun Galatasaray'a yarar değil daha da çok zarar getireceğini söylemesi ve bunda ısrarcı olması sebebiyle Polat'ın istifasını geri aldığı belirtildi.

MÜCADELE ADINA DEVAM!

Başkan Adnan Polat, bunun üzerine önceki gece yönetim kurulunu bir gün sonrası için olağanüstü toplantıya davet etti. Bu çağrıya uyan Sarı-Kırmızılı yönetim kurulu yaşananlar sebebiyle dün Türk Telekom Arena'da bir araya gelerek tam 2.5 saat süren durum değerlendirmesinde bulundu. Başkan Adnan Polat'ın burada yine istifayı gündeme getirdiği ancak bu defa çok ısrarcı olmadığı kaydedildi. Polat'ın yönetici arkadaşlarıyla beraber bütün bu yapılanları temizlemek ve karşı harekâta girişmek adına başkanlık görevini sürdürme kararı aldığı ifade edildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: