ADRİANA LİMA AL JAMAL'DE!

ORYANTEL AŞIĞI, DÜNYACA ÜNLÜ MANKEN ADRIANA LIMA, AL JAMAL DANSÖZLERİ İLE BOL BOL GÖBEK ATTI.

Magazin

ADRİANA LİMA AL JAMAL'DE! AL JAMAL BİR DÜNYA STARINI DAHA AĞIRLADI...

Dünyaca ünlü manken Adriana Lima istanbul’a Acun Ilıcalı’nın misafiri olarak geldi. 2003'den itibaren Victoria's Secret defilesinin de açılış mankeni olan ve dünyanın en önemli podyum starı olarak adından söz ettiren Adriana, Al Jamal’de felekten bir gecce çaldı. “Var mısın Yok musun” programı için Türkiye’ye gelen ünlü manken, oryantel aşığı olduğu için Al Jamal’de özel bir party düzenlendi.

ORYANTEL HAYRANI OLAN ADRIANA LIMA ÖZELLİKLE AL JAMAL’İ TERCİH ETTİ.

Onuruna özel davet verilen Lima Al Jamal oryantelleri ile gecce boyunca dans etti. Özellikle Kenan Doğulu’nun 'havada aşk kokusu var' şarkısını dj’den tekrar tekrar çalmasını rica etti. Oryanteller başlarındaki tacı, showlarını hayranlıkla seyreden mankenin başına taktılar. Çapamarka ekibi ise Adriana Lima için özel bir hediye sepeti hazırladı.

AL JAMAL’DE ADRIANA LIMA DANSÖZLERLE KENDİ İÇİN VERİLEN ÖZEL DAVETTE KEYİF YAPTI...

İçerisine doğal sabun, ponza taşı, bakır hamam taşı, türk lokumu, nazar boncuklarının olduğu sepetle, adının özel işlendiği bir peştamalde hediye edildi. Lima vejateryan olduğundan özel bir Al Jamal menüsü hazırlandı. Kendisi bu menüde en çok lübnan usulu fettosh salataya bayıldı.(akdeniz yeşillikleri ve kızarmış yufka parçaçıkları) Tatlıya bayılan mankene Al Jamal’de kesilerek sunulan lokum servis edildi. Al jamal klasiği olan oryanteller, lokumun dışında mankenin ellerini de gül suyu ile yıkadı. Lima’nın tek ricası gecce boyunca Al Jamal’in içinde sigara içilmemesiydi..

Seksi manken, gecce boyunca Al Jamal dansözleriyle dans etti...

Lima, gülsuyuyla ellerini yıkadı...

Al Jamal dansözleri, Lima'ya taç giydirdiler...


Çapamarka ekibi, Adriana Lima için hazırladığı hediye sepetini güzel mankene verdi...


Al Jamal dansözleri bir an olsun seksi mankeni yalnız bırakmadı...YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: