Adriana Lima ile Metin Hara gerçekten ayrıldı mı? Herkes bunu merak ediyor!

Adriana Lima'nın Metin Hara'yla olan fotoğraflarını hesabından silmesiyle ikilinin ayrıldıkları yönünde ortaya atılan iddialar daha da kuvvetlendi. Ardından Hara'nın Lima'yla barışmak için Amerika'ya gittiği söylendi. İkilinin son durumu ise merak konusu oldu. Adriana Lima ile Metin Hara gerçekten ayrıldı mı? Yoksa sadece bir dedikodu muydu?

Magazin

Adriana Lima ile Metin Hara gerçekten ayrıldı mı? Herkes bunu merak ediyor! Adrina Lima'nın Metin Hara'yla olan fotoğraflarını Instagram hesabından silmesinin ardından ayrılık iddiaları daha da güçlendi. Metin Hara daha önce yaptığı açıklamada 17 Aralık'ta Miami'ye gideceğini sonra da Lima ile birlikte tatile çıkacaklarını belirtmişti ama ünlü modelin Loris Karius'la takipleşmeye başlamasının ardından iddiaların da ardı arkası kesilmemişti. Hara ile Lima'nın gerçekten ayrılıp ayrılmadığını merak konusu oldu.

İkilinin Instagram hesapları daha dikkatli şekilde izlemeye başlandı. Fakat hiç bir sonuç alınamadı. Çünkü her ikisi de son dört gündür adeta buharlaştı ve sosyal medyadan hiçbir paylaşımda bulunmadı. Metin Hara, son olarak yeğeni Leo ile hastanede çekilen bir pozunu paylaştı. Lima da kısa bir süre önce hayatını yitiren ünlü saç tasarımcı Oribe için duyduğu üzüntüyü ifade eden bir paylaşım yaptı.

Lima'nın sosyal medya hesabında paylaştığı "Hanımlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu iyileştirmek, değiştirmek, ebeveynlik yapmak ya da yetiştirmek sizin göreviniz değil. Siz bir partner istiyorsunuz, proje değil" sözlerinden sonra çiftle ilgili ayrılık dedikoduları iyice artmıştı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: