Adriana Lima ile Metin Hara kavuştu!

Metin Hara, Adriana Lima ile fotoğrafını paylaştı.

Magazin

Adriana Lima ile Metin Hara kavuştu! Adriana Lima ile Metin Hara'nın aşkı magazin gündemine bomba gibi düşmüş, dünya bu aşkı konuşmuştu. Çift Bodrum'da yaptıkları romantik tatilin ardından ayrı düştü. Adrina Lima, New York'a dönerken Metin Hara ise İstanbul'da kaldı.

Metin Hara da konuştu: Adriana eski sevgilisiyle görüşebilir...

Metin Hara da konuştu: Adriana eski sevgilisiyle görüşebilir...Adriana Lima'nın eski bir arkadaşını evinde misafir etmesi çiftin ayrıldığı iddialarını gündeme taşıdı.

Çıkan haberlerin ardından Lima, sosyal medaya hesabında açıklama yaptı ve "Aşkım Metin ile hakkımızda dönen dedikoduları duydum. Yanımdaki adam eşcinsel arkadaşım Miltiadis. Evet eşcinsel ve ailemin bir parçası. Sizden ricam Metin ile mutlu olduğumuzu ve aşk yaşadığımızı kabul etmeniz." dedi.

Adriana Lima'dan o fotoğrafa açıklama geldi!

Adriana Lima'dan o fotoğrafa açıklama geldi!Tüm bu olanlardan sonra Metin Hara, Instagram'dan bir paylaşımda bulundu. Sevgilisi için New York'a giden Hara, fotoğrafın altına “Sadece bir gülümsemeye tanık olmak için...” notunu düştü. Adriana Lima ise bu paylaşımın altına şu yorumu yazdı:

“Gülüşüm seninle en mutlu. Seni tüm ruhumla seviyorum”

Metin Hara istedi, Adriana Lima sildi!

Metin Hara istedi, Adriana Lima sildi!
Adriana Lima, Metin Hara'yı aldatıyor mu?

Adriana Lima, Metin Hara'yı aldatıyor mu?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: