Adriana Lima ile Metin Hara'dan sürpriz karar!

Ayrılık haberleriyle gündeme gelen Adriana Lima ve Metin Hara’nın ilişkiye devam ettiği, ünlü top modelin sosyal medyada paylaştığı videoyla ortaya çıktı. Lima, evinin mutfağında yemek pişirdiği sırada Hara’nın çektiği videoyu Instagram’ında yayınladı.

Magazin

Adriana Lima ile Metin Hara'dan sürpriz karar! Aşklarıyla geçtiğimiz yaza damga vuran dünyaca ünlü top model Adriana Lima ve yazar Metin Hara, şimdialerde ayrılık haberleriyle gündemde.

Adriana Lima'nın mutfak paylaşımı olay oldu!

Adriana Lima'nın mutfak paylaşımı olay oldu!Lima’nın Instagram’da Hara’yı takip etmeyi bırakması, ilişkilerinin bittiği şeklinde yorumlandı. Metin Hara’nın ayrılık sorularını ısrarla yanıtsız bırakması da iddiaları güçlendirdi. Ancak dün Adriana Lima’dan sürpriz bir paylaşım geldi.

Metin Hara'dan ayrılık açıklaması! Adriana Lima'yla ilişkisi bitti!

Ünlü top model, Amerika’daki evinin mutfağında kırmızı pijamalarıyla yemek pişirirken çekilen görüntülerini Instagram’ın “Hikaye” kısmında paylaştı. Videoyu çeken kişi ise Metin Hara’ydı. Hara’nın Lima’ya İngilizce “Mutfakta kim var? Masterchef mi?” diye sorduğu video, ilişkinin bitmediğinin kanıtı olarak algılandı. Çiftin 2018 için evlilik planları yaptığı konuşuluyor.

Adriana Lima: Artık soyunmayacağım!

Adriana Lima: Artık soyunmayacağım!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: