Adriana Lima: Metin beni kullandı

Amerikan basını Adriana Lima'yla Metin Hara ilişkisinin tamamen bittiğini duyurdu ve Lima'nın Metin Hara’nın kendisini kullandığını söylemeye başladığını iddia etti.

Dünya Magazin

Adriana Lima: Metin beni kullandı Adriana Lima ile Metin Hara'nın ayrıldığını Amerikan basını duyurdu. Amerikan The People dergisi, ‘Haberimizi teyit ettirdik’ diyerek ayrılığın doğru olduğunu belirtti. Derginin iddiasına göre Adriana, yakın çevresine Metin Hara’nın kendisini kullandığını söylemeye başlamış.

Metin Hara’ya bir şok daha! Adriana Lima…

Metin Hara’ya bir şok daha! Adriana Lima…
NE OLMUŞTU?

Adriana Lima, Metin Hara'yı sosyal medyadan takibi bırakmış ve ikilinin ayrıldıkları yönünde haberler basında yer almaya başlamıştı. Lima'nın “Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu düzeltmek, değiştirmek, yetiştirmek ya da büyütmek sizin göreviniz değil. Siz bir yol arkadaşı arıyorsunuz; bir proje değil!” sözleri de ayrılığı doğrular nitelikteydi.

Adriana Lima'dan Metin Hara'ya son darbe!

Adriana Lima'dan Metin Hara'ya son darbe!Fakat bu olaylardan kısa bir süre sonra Metin Hara, Amerika'ya gitmişti ve Lima'yle el ele pozunu Instagram'ın hikaye bölümüne yükleyerek "ayrılmadık" demişti.

Adriana Lima ile Metin Hara'nın barış pozu!

Adriana Lima ile Metin Hara'nın barış pozu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: