Adriana Lima'dan o fotoğrafa açıklama geldi!

Adriana Lima, hakkında “Eski sevgilisine döndü” yönündeki haberlerin Türk medyasında çıkması üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Dünya Magazin

Adriana Lima'dan o fotoğrafa açıklama geldi! Geçtiğimiz ay Bodrum'da yazar sevgilisi Metin Hara ile tatil yapan Breazilyalı top model Adriana Lima, önceki gün New York'taki evinde eski sevgilisi olduğu iddia edilen Miltiadis Kastanis'i ağırlamıştı.

Adriana Lima, bu buluşmanın görüntülerini Instagram hesabına koydu ve fotoğraf binlerce beğeni aldı. Fotoğrafa Metin Hara'nın ne yorum yapacağı merak konusu olurken, 'Adriana Lima, Metin Hara'dan ayrıldı haberleri de yazılmıştı. Haberlerin ardından ise Lima fotoğrafı Instagram hesabından silmişti.

Metin Hara istedi, Adriana Lima sildi!

Metin Hara istedi, Adriana Lima sildi!ADRIANA LIMA'DAN O FOTOĞRAFA AÇIKLAMA
Instagram’ı bugün için ‘hakikat platformu’ olarak kullandığını belirten Brezilyalı modelin mesajı şöyle:

“Aşkım Metin’e sadakatim hakkında dönen dedikoduları duydum. Evet, aşkım dedim. Yanımdaki adam eşcinsel arkadaşım @mkastanis (Miltiadis Kastanis). Evet eşcinsel ve ailemin bir parçası dedim.

Türkiye’ye aşık olma nedenim, bu ülkeden ve insanlarından çok fazla sevgi gördüğümü hissetmemdi. Rica ediyorum benim ve Metin’in özel hayatına saygı gösterin ve sahte haber yapmayı bırakın.

Bu, Metin ve ben çıkmaya başladığımızdan bu yana sürüyor. Sizden ricam mutlu olduğumuzu ve aşk yaşadığımızı kabul etmeniz.

Bu ülkeye sevgime gelince, hiçbir değişiklik olmadı. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Hepinizi tüm kalbimle seviyorum ve Türkiye’ye dönmek için sabırsızlanıyorum.”

Adriana Lima'dan Metin Hara'ya 'Dan Dan'lı mesaj!

Adriana Lima'dan Metin Hara'ya 'Dan Dan'lı mesaj!Metin Hara bu işe ne diyecek? Adriana Lima eski sevgilisiyle buluştu!

Metin Hara bu işe ne diyecek? Adriana Lima eski sevgilisiyle buluştu!Kaynak: hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: