AFFLECK TÜRKİYE'DEN SEVGİLİSİNE SESLENDİ!

Ben Affleck’in İstanbul’daki ilk durağı, ünlülerin halıcısı Hakan Evin’in Kapalıçarşı’daki dükkanı oldu. Oscar’lı oyuncu, aldığı halıları görüntülü telefonuyla eşi Jennifer Garner’a gösterdi.

Magazin

AFFLECK TÜRKİYE'DEN SEVGİLİSİNE SESLENDİ! Önceki gün İstanbul'a gelen ABD'li oyuncu ve yönetmen Ben Affleck, ayağının tozuyla halıcıya gitti. Affleck, dünya liderleri ve yıldız sanatçılara sattığı Türk halıları ile adından söz ettiren, 'ünlülerin halıcısı' olarak da tanınan Hakan Evin'in Kapalıçarşı'daki dükkanını gezdi. Evin'e, kendisi gibi oyuncu olan eşi Jennifer Garner'ı kastederek “Patrona halı almamız lazım” diyen sanatçı, dükkanda bulunan halıları inceledi.

Pazarlık yaptı

Beğendiklerini seçtikten sonra “Bu halılar çok pahalı” deyip Evin'den indirim yapmasını isteyen Affleck, pazarlığın ardından altı tane halı satın aldı. Görüntülü telefonuyla eşini arayan ünlü oyuncu, halıları gösterip onun da onayını aldıktan sonra Evin'le birlikte dükkandan ayrıldı. Kapalıçarşı'yı keşfe çıkan ve elinden düşürmediği fotoğraf makinesiyle çevresini fotoğraflayan Affleck, çarşıda künefe de yedi ve “Bu tatlıya bayıldım” dedi.

Bu halıları aldı


Antika İran Melayir halısı: 51.000 euro

Antika İran kum işi ipek halı: 8.900 euro

Antika Uşak halısı: 24.000 euro

Antika Şiraz İran halısı: 24.000 euro

Eski Hereke halısı: 20.000 euro

Kayseri ipek halı: 39.882 euro

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: