AFFLECK'E İKİNCİ TACİZ DAVASI!

Hollywood'un yetenekli aktörü Casey Affleck'in başı dertte

Magazin

AFFLECK'E İKİNCİ TACİZ DAVASI! Hollywood'un en yetenekli aktörlerinden biri olarak kabul edilen Casey Affleck, iki hafta içinde iki ayrı taciz suçlamasıyla karşı karşıya kaldı. Joaquin Phoenix'in sinemayı bırakıp rap müzik kariyerine başlamasıyla ilgili sahte bir belgeselin yönetmenliğini üstlenen Affleck, projenin çekimlerindeki kontrolsüz davranışları nedeniyle suçlanıyor.

YENİ TACİZ İDDİALARI
Önceki hafta projede yapımcı olarak görev yapan Amanda White adında bir kadın, Affleck'in kendisini taciz ettiği iddiasıyla mahkemeye başvurmuştu. Bu olaydan yalnızca bir hafta sonra, Magdalena Gorka adında bir başka set çalışanı Affleck'in kendisini de taciz ettiği iddiasıyla ortaya çıktı. Gorka, ekip üyeleriyle birlikte Joaquin Phoenix'in evinde kaldığı bir gecede, Affleck'in yatağına gelerek uykusunda kendisine sarıldığını ve sarhoş olduğunu iddia ediyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: