AFİŞİ SİNEMASEVERLER BELİRLEDİ!

Yaptığı ilk filmiyle geçtiğimiz yılın en fazla izlenen film olma rekorunu elinde bulunduran Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi 'Güneşi Gördüm'ün afişi sinemaseverler tarafından belirlendi.

Magazin

AFİŞİ SİNEMASEVERLER BELİRLEDİ! 12 Mart 2009'da beyazperdede sinema severlerle buluşacak ve izleyicinin büyük merakla beklediği filmin afişi 10 farklı verisyon ile iki hafta önce oylamaya açılmıştı. Hollywood'un en çok tercih edilen tarımcısı olan Emrah Yücel tarafından yapılan 35 afiş tasarımını 10'a indirerek oylamaya sunan yapım şirketi, sonuca göre kararını verdi ve bir numaralı afişi ana afiş olarak belirledi. Afişin içinde yer alan, beş günlük
bebeği yeni doğan güneşin içine yerleştirerek, çok güzel bir plan yakalayan Kırmızıgül, aynı görüntüyü fragmanın sonunda da kullandı.

Çekimleri Türkiye, Danimarka, Norveç, İsveç, Bulgaristan ve Yunanistan'da yapılan ve tamamlanan filmin fragmanları sinemalarda ve internet ortamında yoğun bir ilgiyle izleniyor..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: