AFİŞİN YERİ BOŞ BIRAKILDI

Giresun’da “Plajda” filminin afişini müstehcen bulan zabıta, afişi kaldırttı.

Magazin

AFİŞİN YERİ BOŞ BIRAKILDI Giresun'da, Sinema Best ve G-CITY sinemalarında vizyona giren 'Plajda' filminin Belediye binası karşısındaki panoda yer alan afişi müstehcen olduğu iddiasıyla kaldırıldı. Fikret Topallı Sokak ve Debboy mevkiinde bulunan panolardaki tüm film afişleri dün öğle saatlerinde indirildi ve yerleri boş bırakıldı.


Sinema Best yetkilisi Serdar Işık'ın zabıta ekiplerinin önceki akşam sinemaya gelerek afişlerin kaldırılmasını istediklerini söylemesine rağmen, her iki sinemanın da sahibi olan Nedim Gülen, haberin bazı internet sitelerinde yayımlanması üzerine "Afişleri kendi isteğimizle kaldırdık" dedi.


Gülen, afişlerin bir haftadır asılı olduğunu belirterek, "Film şirketi peş peşe iki ayrı afiş çıkardı. Önce ilk afişi astık. Daha sonra ikincisi geldiğinde de onu tercih ettik. İkinci afiş gelince personele talimat verdim, onları takmalarını istedim. İlk afişte hoş görüntü olmadığı için çıkarttırdım" diye konuştu. Ancak bu açıklamaya karşın panolara yeni afişin de asılmadığı görüldü.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: