Aguilera fazla kilolarından nasıl kurtuldu?

Aldığı kilolarla magazin basının diline düşen ünlü şarkıcı bu durumdan sıkılmış olmalı ki eski formuna geri dönmeye çalışıyor.

Dünya Magazin

Aguilera fazla kilolarından nasıl kurtuldu? Christina Aguilera müzik dünyasına girdiğinden beri güzelliği ve seksi kıyafteleriyle dikkat çeken bir yıldız olmuştu. Fakat doğum yaptıktan sonra aldığı kiloları veremeyince Aguileara’nın adı seksi yıldızdan şişko yıldıza çıkmıştı. Aldığı aşırı kilolarla magazin basının diline düşen ünlü şarkıcı bu durumdan sıkılmış olmalı ki eski formuna geri dönmeye çalışıyor.

The Voice yarışmasının jüri koltuğunda oturan ünlü şarkıcı emeğinin karşılığı almış ve bir hayli kilo vermiş. Yeni görüntüsüyle ekranlara geri dönen Aguilera hayranlarını da bir hayli şaşırttı. Fazla kilolarını nasıl verdiği de merak konusu olan Aguilara sırlarını açıkladı.

Christina Aguilera; “Kilolarımı kendi kendime vermedim, çok çalıştım ve bol bol spor yaptım. Fitnes hocalarıyla sıkı bir programa girdim ve her şeyime dikkat ettim. Şimdi çok daha sağlıklıyım ve kendimi çok daha iyi hissediyorum. Bu henüz daha başlangıç yediklerime çok dikkat ediyorum, hamburger yerine salata veya deniz ürünlerini tercih ediyorum” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: