AĞUSTOS AYINDA EN MEDYATİK İSİM KİM OLDU?

Medya Takip Merkezi'nin hazırladığı magazin raporuna göre ağustos ayının en medyatik isimleri belli oldu. İşte o isimler...

Magazin

AĞUSTOS AYINDA EN MEDYATİK İSİM KİM OLDU? Ayın en medyatik ünlüleri belli oldu. Medya Takip Merkezi (MTM)'nin hazırladığı magazin gündemine göre, yeni baba olan Cem Yılmaz en çok konuşulan ünlü isim olurken, Acun Ilıcalı onu takip etti. İşte, magazin raporunun dikkat çeken detayları...

Çiçeği burnunda baba Cem Yılmaz

Medya Takip Merkezi'nin hazırladığı ayın en medyatikleri raporuna göre, zirvenin sahibi çiçeği burnunda baba Cem Yılmaz oldu. Ağustos ayında, oğlu Kemal'in dünyaya gelmesi ile medyanın yakın takibinde olan Yılmaz, reklam filminde canlandırdığı karakter ile de basında büyük ilgi gördü. Yılmaz, ay boyunca 2 bin 676 haber ve yazıda yer aldı.

Acun Star TV'de...

Son dönemlerin en medyatik isimlerinden Acun Ilıcalı, Ağustos ayında yine basının adından en çok bahsettiği kişilerden biri olmayı başardı. Toplamda 2 bin 588 haber ve yazı ile medyada gündeme gelen Ilıcalı, özellikle Star TV'ye transfer olması ile haberlere konu edildi.

Hülya Avşar Çeşme'de sahne aldı

Medyanın vazgeçmediği medyatik isimlerden biri olan Hülya Avşar, ayın en çok konuşulan diğer ünlüsü oldu. Bayram için Çeşme'de bir otelde sahne alan ünlü sanatçı, kızı Zehra'nın Twitter'dan diyet yapmak için annesiyle birlikte köpek bisküvisi yediklerini paylaşması üzerine zor anlar yaşadı. Avşar kızı, Ağustos ayında 2 bin 70 haber ve yazıda yer buldu.

Kıvanç, film için 8 kilo verdi

MTM'nin aynı araştırmasına göre, medyada en fazla konuşulan bir başka ünlü isim Kıvanç Tatlıtuğ oldu. Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan'ın yaptığı "Kelebeğin Rüyası" adlı film için kamera karşısına geçen oyuncunun, film için 1,5 ayda 8 kilo verdiği öğrenildi. Bu haliyle, İngiliz aktör Joseph Morgan'a benzetildiği ile ilgili haberlere konu olan Tatlıtuğ, bin 969 haber ve yazı ile gündeme geldi.

Ajda Pekkan konseri ile göz doldurdu

Araştırmaya göre, Ajda Pekkan, ayın medyada öne çıkan ünlü isimlerden bir diğeri oldu. Bayramda, Bodrum Yalıkavak'ta sahne alan Pekkan'ın ayrıca, e-ticarete atılmayı planladığı basında yer alan haberleri arasındaydı. Ajda Pekkan, ayı bin 762 haber ve yazı ile tamamladı.

İŞTE AĞUSTOSUN EN ÇOK KONUŞULAN ÜNLÜLERİ

1-Cem Yılmaz

2- Acun Ilıcalı

3- Hülya Avşar

4- Kıvanç Tatlıtuğ

5- Ajda Pekkan

6- Tarkan

7- Hazal Kaya

8- Demet Akalın

9- Beren Saat

10- Gülben Ergen

Bunlarda ilginizi çekebilir: