AĞUSTOS BÖCEĞİ Mİ KARICA MI?

Yaz mevsimi biterken hesap defterini önlerine alan ünlülerden bazıları yazı kârda, bazıları ise zararda kapattı. Seda Magazin, ağustos böceği gibi tatil yapan ve karınca gibi çalışan ünlüleri sayfalarına taşıdı.

Magazin

AĞUSTOS BÖCEĞİ Mİ KARICA MI?  DEMET AKALIN
Yazın hareketliliğinden kendine pay çıkaran isimlerden biri de Demet Akalın oldu. Sevgilisi Oğuz Kayhan’la çıktığı tatillerin yanında çalışmayı da ihmal etmeyen Akalın, yeni albümü “Mucize” ile birlikte konserden konsere koşarken, kışın çalışmasını gerektirmeyecek kadar çok kâr etti.

ÖZCAN DENİZ
Şu sıralar iş yaşamıyla değil de güzel oyuncu Fahriye Evcen ile beraberliğiyle gündemde olan Özcan Deniz, yaz mevsimini aşka ayırmış gibi görünüyor. Yaz boyunca dinlenmeyi tercih eden Deniz’in yeni çalışmalarını kış mevsimine sakladığı da söylentiler arasında...

EBRU GÜNDEŞ
Her yaz konserden konsere koşarken görmeye alıştığımız Gündeş, bu yaz bir değişiklik yaptı. Jüri üyeliğini yaptığı yarışma programının bitmesiyle tatil yapmaya başlayan şarkıcı, şimdilik dinlenirken yazı zararda kapatıyor.

GÜLBEN ERGEN
Yaz başında çıkardığı albümle konserler veren Gülben Ergen’in “Sürpriz” adlı televizyon şovu da yaz ortasına kadar sürdü. Konserler dışında birçok sosyal projeye katılan Ergen yazın çalışmayı tercih etti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: