"Ah Neriman" görücüye çıktı!

Yeni yayın döneminin iddialı dizilerinden Süreç Film imzalı “Ah Neriman”, dün akşam ilk bölümüyle Show TV’de izleyicilerle buluştu.

Magazin

"Ah Neriman" görücüye çıktı! Yoksul bir hayattan gelmiş ancak geldiği yeri hiç inkar etmemiş bir kadının bolluk içindeki yaşamından sonra tekrar eski hayatına dönüş öyküsünü anlatan dizi yayınlanmaya başladığı andan itibaren ekrana ve sosyal medyaya damgasını vurmayı başardı.

Güçlü oyuncu kadrosu ve duygu yüklü hikayesiyle izleyicileri ekrana kilitleyen Ah Neriman, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İzleyiciler, Twitter’da #ahneriman etiketi ile diziye övgüler yağdırdı.


Ah Neriman’ın senaryosunu Rüya İşçileri kaleme alırken, yönetmenliğini ise Hatice Memiş üstleniyor.

Süreç Filmcilik’in yapımcılığını üstlendiği Ah Neriman’da; Perran Kutman, Tarık Ünlüoğlu, Sezin Akbaşoğulları, Avni Yalçın, Burak Satıbol, Ahmet Rıfat Şungar, Filiz Taçbaş, Berna Koraltürk, Kıymet Nilay Deniz, Eymen Kaan Dipçin ve daha birçok isim rol alıyor.

Ah Neriman, Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: