"Ahlaksız teklifler alıyorum ve tacize uğradım!"

Cem Belevi, katıldığı bir televizyon programında samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

"Ahlaksız teklifler alıyorum ve tacize uğradım!" Küçükken megastar Tarkan'ı örnek alarak şarkıcı olma hayalleri kurduğunu anlatan Cem Belevi, katıldığı bir televizyon programında geçmişten bugüne dikkat çekici açıklamalar yaptı.

Sunucunun ''Hiç ahlaksız teklif aldın mı?'' sorusuna ''Evet'' cevabını veren Cem Belevi, bazı hayranlarının kendisine çıplak fotoğraflarını yollayarak ahlaksız tekliflerde bulunduklarını söyledi. Bu fotoğrafların ilişkisi varken de geldiğini söyleyen şarkıcı, yollanan fotoğrafları her seferinde görmezden geldiğini ve sildiğini belirtti. Bir Almanya konserinde bayan hayranı tarafından cinsel tacize uğradığını da anlatan Belevi, hayranıyla fotoğraf çekimi esnasında elle tacize uğradığını ve bu tip olayların başına çok geldiğini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Çeçme'de sevgilisi Zehra Yılmaz'a yüzük hediye ettiği öğrenilen şarkıcı, evlilik teklifi yapmadığını ve yakın zamanda da evlenmeyi düşünmediğini sözlerine ekledi.

Cem Belevi'nin Murat Boz sendromu!

Cem Belevi'nin Murat Boz sendromu!Zehra Yılmaz:

Zehra Yılmaz: "Türkan Şoray kurallarım yok!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: