AHMET BAYER'İN YENİ AŞKI!

Ahmet Bayer, uzun tedavi süreci sonunda eski hareketli günlerine döndü.

Magazin

AHMET BAYER'İN YENİ AŞKI! İki yıl önce Bodrum'da dalış yaparken vurgun yiyen Ahmet Bayer, uzun tedavi süreci sonunda eski hareketli günlerine döndü. Aşk hayatı da renklenen Bayer, önceki gün yeni sevgilisiyle ortaya çıktı.

Vurgun kabusundan kurtuldu
Bodrum Club Flipper'ın sahibi Ahmet Bayer, önceki yıl Bodrum'da dalış yaparken vurgun yemiş ve boynundan aşağısı tamamen felç olmuştu. Önce Almanya'daki bir rehabilitasyon kliniğinde, ardından da Türkiye'de tedavi gören işadamı hızla iyileşti ve sonunda vücudunun üst kısmını kullanmaya başladı.

Boşanmadan yeni aşk buldu
Ancak bu sıkıntılı süreç Ahmet-Sinem Bayer çiftinin evliliğini sona sürükledi. Ahmet Bayer, kendisini toparladıktan kısa süre sonra iki çocuğunun annesi Sinem Bayer'den ayrılma kararı aldı. Sağlığı düzelen, yeniden tekne ve otomobil kullanmaya başlayan işadamı, önceki akşam ise yeni aşkıyla objektife yansıdı.

Yüzünü saçıyla gizledi
Ahmet Bayer, meçhul sevgilisiyle önceki akşam Fenerbahçe-Porto maçını izlemek üzere Reina'ya gitti. Fenerbahçe taraftarı olan ve çıkışta yenilgiden dolayı üzgün olduğunu belirten işadamı, kız arkadaşı hakkındaki soruları ise yanıtsız bıraktı. Yanındaki genç kız ise objektifleri görünce saçlarıyla yüzünü gizledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: