AHMET HAKAN VE NEHİR ERDOĞAN AŞKI!

Ht magazin gazetesinden Ünal Demirkaya yazdı...

Magazin

AHMET HAKAN VE NEHİR ERDOĞAN AŞKI! Dün bir arkadaşım telefonla aradı. Salı akşamı Ulus’taki Sunset restoranda dolunay eşliğinde yemek keyfi geccesi varmış. O da sevgilisiyle dolunayı seyrederek romantik bir yemek yemiş. Aynı mekanda bizim çapkın gazeteci-yazar Ahmet Hakan da oyuncu Nehir Erdoğan ile birlikte dolunay altında yemek yemiş.

Sevgililer kırmızı şarap eşliğinde el ele göz göze romantik bir gecce geçirmişler. Hatta aynı mekanda olan diğer müşteriler birbirlerine dolunay aşıklarını gösterip “Aaaa bu gazeteci Ahmet Hakan değil mi? Yanındaki de oyuncu Nehir Erdoğan” diyerek birbirlerinin doğru gördüğünü tasdiklemişler.

Ahmet Hakan zaten romantik bir adamdır. Ben kendisini Pelin Batu ile aşk yaşarken Nişantaşı Salomanje’de sık sık görürdüm. Ellerinde kırmızı şarapları birbirlerinin gözlerinin içine bakarken... Başak Sayan ile de aşk yaşamıştı. Lakin onları romantik bir vaziyette hiç görmedim. Demek ki Ahmet Hakan romantiklik konusunda seçici. Uluorta her sevgiliyle romantik ortamları paylaşmıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: