Ahmet Hakan'a Hürriyet'e verdiği ilanla salladı!

Ali Ağaoğlu, Hürriyet'e verdiği ilanda Ahmet Hakan'a salladı.

Yaşam

Ahmet Hakan'a Hürriyet'e verdiği ilanla salladı! Ali Ağaoğlu bugün neredeyse bütün gazetelere "Teşekkürler Türkiye" başlığı ile tam sayfa bir ilan verdi. Aynı ilan Hürriyet Gazetesi'nde de yayınlandı. Fakat Hürriyet'teki ilan diğerlerinden biraz farklıydı. Ali Ağaoğlu, Hürriyet'e verdiği ilanda Hürriyet Gazetesi'nin yazarı Ahmet Hakan'a da sallamıştı. İlan diğer gazetelerde ise Ahmet Hakan'ın adı geçmeden yayınlandı. Bir nevi Ağaoğlu, Ahmet Hakan'ı kendi gazetesinde vurdu.

İlanda Ali Ağaoğlu, Ahmet Hakan için şunları söylüyor:

"Aşağıda, sayfanın el verdiği ölçüde ekibimin bir kısmının ismini yazabiliyorum. Oysa burada adını anmam gereken on binlerce kişi var. Diğer yandan hepsinin adını buraya yazmak istesem, bütün sayfalara ilan vermek zorunda kalacağım. Allah'a şükür param da var. "Daha iyi olurdu, Ahmet Hakan'ın sıkıcı ve rutin yazılarından kurtulmuş olurduk" diyen varsa, onlara da hak veriyorum"

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: