Ahmet Hakan'dan Şeyma Subaşı'ya olay sözler!

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı’nın davranışlarını ele aldı. Olay yaratacak açıklamalara imza attı.

Magazin

Ahmet Hakan'dan Şeyma Subaşı'ya olay sözler! Acun Ilıcalı, 1 yıl önce Marsilya'da evlendiği Şeyma Subaşı ile Silivri'de görülen mahkeme ile geçtiğimiz günlerde anlaşmalı olarak boşandı. Gündeme bomba gibi düşen bu ayrılığın ardından, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan olay yaratacak bir yazı kaleme aldı. Subaşı'nın boşanma sonrası davranışları hakkında yazan Hakan, “Bakın, bakın! Nasıl da cool görünüyorum” demenin ‘fena olduğunu’ söylerken "Bundan da vazgeç Şeyma!” dedi.

İşte o yazının Şeyma Subaşı ile ilgili bölümleri:

"Takmamak iyidir Şeyma! Ama “Bakın, bakın! Nasıl da zerre kadar takmıyorum! Nasıl da hiç umurumda değil” falan diye mesaj kasmak fenadır. Mesaj kasmaktan vazgeç Şeyma!

Yıkılmamak, ayakta kalmak önemlidir Şeyma! Ama “Bakın, bakın! Nasıl da hiçbir şey olmamış gibi aynen yola devam ediyorum” falan imajı vermek için çabalamak fenadır. Çabalamaktan vazgeç Şeyma!

Cool olmak, cool görünmek tabii ki havalı bir şeydir Şeyma! Ama “Bakın, bakın! Nasıl da cool görünüyorum” falan diye avaz avaz bağırmak fenadır. Bundan da vazgeç Şeyma!"

Bunlarda ilginizi çekebilir: