Ahmet Hakan zehirlendi!

Gezi Parkı eylemine destek veren yazılarıyla dikkat çeken Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan'ın gıda zehirlenmesi sonucu hastaneye kaldılrıdığı öğrenildi.

Yaşam

Ahmet Hakan zehirlendi! Ahmet Hakan Hürriyet'in dördüncü sayfasının sağ sütununda bulunan köşesine bugün şu notu düştü: Bir rahatsızlık nedeniyle hastanedeyim. Yazılarıma ara verdim.

Bu arada Hürriyet'in en çok okunan yazarlarından Yılmaz Özdil de 2 gün yazmamış ve sosyal medayda Gezi Parkı eylemcilerinin hedefi haline gelmişti. Özdil 3. gün kaleme aldığı yazısında, "Eşim ameliyat oldu" şeklinde bir mazeret belirtmişti.

SON DAKİKA...


Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan, Twitter hesabında, ciddi bir rahatsızlık nedeniyle hastanede olduğunu ve dua istediğini yazdı. Ahmet Hakan'ın birkaç gün önce yediği bir et yemeğinden zehirlendiği, durumunun düzelmemesi üzerine hastaneye gittiği öğrenildi. Ahmet Hakan, gıda zehirlenmesi teşhisiyle tedavi altına alındı.

Ahmet Hakan'a acil şifalar diliyoruz... Özdil Ailesi'ne de geçmiş olsun...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: