Ahmet Kural'a bir şok da Naz Çekem'den!

Ahmet Kural'ın Sıla'yı darp ettiği iddiasından sonra gündeme gelen ve Kural'ın kendisinin parmağını kırdığını öne süren Naz Çekem, Bebek'te görüntülendi.

Magazin

Ahmet Kural'a bir şok da Naz Çekem'den! Ahmet Kural'ın birlikte oldukları dönemde parmağını kırdığını açıklayan ve Sıla'ya bu dönemde destek mesajı veren Naz Çekem, "Ben de toplum içinde şiddet gördüğüm mekandaki kamera kayıtlarını inceleteceğim. Sıla beni şahit yazarsa onun için de şahit olurum. Şiddetin her türlüsüne karşıyım, eğer bakın iddialı konuşuyorum kadın aldatsa bile şiddet uygulanmaz, yaşamından çıkarırsın yoluna gidersin" diyerek Sıla'ya destek oldu.


Öte yandan Sıla'nın, Kural'dan şikayetçi olmasıyla içinin rahatladığını belirten Çekem, "Benim açımdan ilahi adalet yerini buldu. İnşallah güzel neticeler alacağız, içimiz rahat edecek. Dava açar mıyım bilmiyorum? Ama 5 yıl içinde geriye dönük oluyormuş, ailem duymasın diye darp raporu almamıştım. Ahmet bana dava açarsa benim de şiddete uğradığım mekandan kamera kayıtlarını almam gerekecek. Her şey orada ortaya çıkacak. Ahmet'in ailesi Sıla'yı eleştireceğine bence oğulları ile ilgilenseler daha iyi ederler" şeklinde konuştu.


Ahmet Kural ile ilgili soru üzerine Naz Çekem, "Alkol sorunu olabileceğini düşünmüştüm, illa da alkol almıştır diyemem. Doktor değilim sonuçta. Bence öfke kontrol problemi var. Benim rastladığım zamanlarda alkol alan bir insandı. O olunca şiddet eğilimi oluyordu. Benim başıma bir kere geldi, bir kere özür de dilemedi" dedi.

Ahmet Kural hakkında şok iddia!

Ahmet Kural hakkında şok iddia!Sıla ve Ahmet Kural uzlaştırma masasına çağrıldı!

Sıla ve Ahmet Kural uzlaştırma masasına çağrıldı!Sıla o davayı kazandı!

Sıla o davayı kazandı!Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi ortaya çıktı!

Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi ortaya çıktı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: