Ahmet Kural'a hapis cezası!

Ahmet Kural'ın Sıla'yı darp etmesine ilişkin davanın ikinci duruşması yapıldı. Kararını açıklayan mahkeme Ahmet Kural'a üç ayrı suçtan 16 ay 20 gün hapis cezası verdi.

Magazin

Ahmet Kural'a hapis cezası! Şarkıcı Sıla Gençoğlu ve oyuncu Ahmet Kural arasında yaşanan şiddet olayına ilişkin ilk duruşma 7 Mart’ta görülmüştü. İstanbul 60. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen dava yaklaşık 4 saat sürmüştü. Ahmet Kural ve Sıla savunma yapmıştı. Mahkeme heyeti, davayı 22 Nisan'a ertelemişti.

Sıla: Her şey yalan dolan

Sıla: Her şey yalan dolan16 ay 20 gün hapis cezası!

Bugün görülen ikinci davada karar verildi. Adliye çıkışında açıklamalar yapan Sıla'nın avukatı, “Mahkeme hakaret tehdit ve yaralamadan Ahmet Kural’a 16 ay 20 gün hapis cezası verdi. Ceza ertelendi” açıklamasında bulundu.

Ve Sıla konuştu!

Ve Sıla konuştu!SILA: MUTLUYUM!

Sıla ise verilen karardan dolayı mutlu olduğunu söyleyerek teşekkür etti. Sıla mahkeme sonrası şöyle konuştu: "Öncelikle mutluyum. Türk adaletine çok ama çok teşekkür ediyorum. Bu pozisyona düşmüş ve düşebilecek bütün kadınlar için güven verici. Çok zor ve travmatik bir dönemdi benim için. Türlü iftiralara uğradım. Bunların karşısında ne kadar kuvvetli de olsanız çok kolay bir şey değil aslında sağlam kalmak. Bugün adalet beni yüreklendirdi. Susmak iyi fikir değil. Belki birilerinin hayatını kurtarabilirsiniz. Herkese biraz cesur ve yürekli olmayı tavsiye ediyorum. Ben yargının çok adil olduğu kanaatindeyim."

Sıla'nın ifadesinde kan donduran detaylar...

Sıla'nın ifadesinde kan donduran detaylar...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: