Ahmet Kural'a şok! İspat edilirse...

Ahmet Kural'ın uyuşturucu kullanmaktan 10 ay hapsi istendiği ortaya çıktı. Eski sevgilisi olan şarkıcı Sıla Gençoğlu'na şiddet uyguladığı iddia edilen oyuncu, bu iddia da kanıtlanırsa hapis yatabilir.

Magazin

Ahmet Kural'a şok! İspat edilirse... Ahmet Kural ile Sıla Gençoğlu'nun geçtiğimiz hafta ilk duruşması görülen dava sonrası önemli bir gelişme yaşandı. Takvim Gazetesi'nin haberine göre; ünlü şarkıcıyı darp ettiği iddia edilen oyuncunun, daha önce "Kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak" suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırıldığı ortaya çıktı. 2009'da uyuşturucu madde bulundurmaktan açılan davada Kural hakkında tedavi ve denetimli serbestlik kararı verildi.

Ve Sıla konuştu!

Ve Sıla konuştu!
Kural'ın, yoğun olduğu gerekçesiyle tedaviye gitmemesi üzerine 2014'te Cumhuriyet Savcılığı tarafından tekrar dava açılması istendi.

Hakkındaki mahkumiyet kararının açıklanmasının geri bırakılmasına hükmedilen oyuncunun, Sıla'yı darp ettiği ispat edilirse işler farklı bir boyut kazanacak. Ahmet Kural, 5 yıl içerisinde başka bir suça karıştığı için uyuşturucudan aldığı 10 aylık hapis cezasını yatacak. (Kaynak: takvim.com.tr)

Sıla - Ahmet Kural davasında mahkemeden son dakika kararı!

Sıla - Ahmet Kural davasında mahkemeden son dakika kararı!Sıla'nın ifadesinde kan donduran detaylar...

Sıla'nın ifadesinde kan donduran detaylar...Sıla, Okan Can Yantır ilişkisini kabul etti!

Sıla, Okan Can Yantır ilişkisini kabul etti!Sıla, ABD medyasına konu oldu!

Sıla, ABD medyasına konu oldu!Sıla savcılığa ifade verdi!

Sıla savcılığa ifade verdi!Sıla psikiyatri kliniğinde!

Sıla psikiyatri kliniğinde!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: