Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi ortaya çıktı!

Sevgilisi Sıla Gençoğlu'nun şikâyeti üzerine hakkında soruşturma başlatılan oyuncu Ahmet Kural, pazartesi günü İstanbul Adalet Sarayı'na gelerek ‘şüpheli' sıfatıyla savcıya ifade vermişti. Kural'ın savcılık ifadesi ortaya çıktı.

Magazin

Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi ortaya çıktı! Sıla'nın şikâyeti üzerine hakkında soruşturma başlatılan oyuncu Ahmet Kural'ın açıklamalarının ardından ifadesi de ortaya çıktı. Kural, savcılıkta Sıla'yla daha önce dokuz aylık birlikteliklerini Okan Can Yatır nedeniyle bitirdiğini, Sıla'nın barışmak istediğini ve bunun üzerine kendisini affettiğini dile getirdi. Ahmet Kural, olay günü Sıla ile birlikte ailesinin yanından döndüklerini ve alkol aldıklarını belirterek, Sıla ile Okan Can Yatır arasındaki ilişkiden dolayı kavganın çıktığını söyledi. Öte yandan Kural, kavga esnasında kendisinin de yaralandığını iddia etti.

İşte Kural'ın ifadesi:

"Sıla ile benim ilişkim bittikten sonra Sıla'nın, Okan Can Yatır ile ilişkisi olmuş. Daha önce bunun doğru olup olmadığını sorduğumda çelişkili cevaplar vermişti. Olay günü tekrar sorduğumda ise bu ilişkiyi kabul etti. Bu sebeple kavga çıktı. Sıla'yı evden göndermek istedim ancak gitmedi. Birbirimizi kollarından tutup sarstık, defalarca yere düştük. Arbede sırasında ben de yaralandım, belimi çarptım ve iki gün boyunca kalkamadım. Ama şikâyetçi olmadım."

Daha önce Sıla'nın avukatı Rezan Epözdemir imzalı açıklamada ise olaya Sıla'nın bir erkek arkadaşının sebep olduğu iddiasının yalan olduğu belirtilmişti.

Sıla-Ahmet Kural kavgasının nedeni Ziynet Sali mi?

Sıla-Ahmet Kural kavgasının nedeni Ziynet Sali mi?Ahmet Kural'ın komşusunun ifadesi ortaya çıktı!

Ahmet Kural'ın komşusunun ifadesi ortaya çıktı!Sıla'nın avukatından Ahmet Kural'a yanıt!

Sıla'nın avukatından Ahmet Kural'a yanıt!Ahmet Kural'a büyük şok!

Ahmet Kural'a büyük şok!Sıla'nın avukatından bir açıklama daha geldi!

Sıla'nın avukatından bir açıklama daha geldi!Şoke eden iddia! Sıla'dan Ahmet Kural'a Okan Can Yantır itirafı!

Şoke eden iddia! Sıla'dan Ahmet Kural'a Okan Can Yantır itirafı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: