Ahu Yağtu ile Tolga Tekin'in aşk iddiaları doğru çıktı

Paramparça dizisinden rol arkadaşı Tolga Tekin ile aşk yaşadığı iddia edilen Ahu Yağtu, sevgilisini annesiyle de tanıştırdı.

Magazin

Ahu Yağtu ile Tolga Tekin'in aşk iddiaları doğru çıktı Dizi setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüştüğü iddia edilen Ahu Yağtu ile Tolga Tekin, bu dedikodular karşısında sessiz kalmıştı. Ancak yakın çevrelerine "Sadece çok yakın arkadaşız" diyen ikili, akılları karıştırdı. Dedikodulara göre Tolga Tekin, sadece Ahu Yağtu'nun değil anne Hülya Yörük'ün de kalbini fethetti. Sık sık Yağtu ve annesiyle İzmir'de görülen Tekin, dün de Yörük ile birlikteydi.


Ahu Yağtu, dizi setinden birkaç arkadaşı ve Tolga Tekin'i annesiyle buluşturdu. Instagram'da 80 bin takipçisi olan ünlü oyuncunun, takip ettiği 295 kişi arasında Hülya Yörük'ün de olması dikkat çekti. Yörük'ün takipçileri arasında Ahu Yağtu'nun dizideki arkadaşlarından da bir tek Tekin'in olması bir başka detaydı.


Yağtu'nun adı bir ara da Birkan Sokullu ile de anıldı. Ancak Sokullu'nun gerçek aşkının Berrak Tüzünataç olduğunun ortaya çıkmasıyla bu iddiaların gerçeği yansıtmadığı anlaşıldı.


Bu arada Tekin, kendisi gibi oyuncu olan Zeynep Koltuk'tan 1 yıl önce boşanmış ve o dönem Koltuk, ayrılık gerekçesi olarak "eşinden şiddet gördüğünü" iddia etmişti.


Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: