Ahu Yağtu: Kemal'le özgürleştim!

Cem Yılmaz’dan boşanıp kendine yeni bir hayat kuran Ahu Yağtu, değişen hayatını ve oğlu Kemal’le ilişkisini All dergisine anlattı.

Magazin

Ahu Yağtu: Kemal'le özgürleştim! Oğlunun doğumunun kendisini çok değiştirdiğini söyleyen Yağtu, “Anne olmak ağırkanlı Ahu’ya hız kattı. Kendime inanamaz hale geldim. Annelik güzel olduğu kadar insanı disipline eden, farkındalık yaratan bir şey. Kişisel gelişiminize inanılmaz ivme kazandırıyor” dedi. Ünlü manken, 1,5 yaşındaki oğlu sayesinde özgürleştiğini de sözlerine ekledi: “Herkes, anneliğin bambaşka bir duygu olduğunu, tatmadan anlayamayacağımı söylerdi. Gerçekten öyleymiş. Tarif edilemez bir duygu. Kimseye hissedemediğim kadar büyük bir sevgiyi ona hissediyorum. Ayrıca Kemal’le çok eğleniyorum. Onunla beraber çocuk oluyor, onunla özgürleşiyor, hayal dünyasına dalıyorum. İnsan kendi çocuğunu över ama Kemal cidden çok şeker ve tatlı bir çocuk...”


Ahu Yağtu, çocuğunun geleceğini erkenden planlamaya başlayan annelerden olmadığını söyledi, “Benim için önemli olan birlikte güzel vakit geçirmek” dedi.

Fotoğraflar için tıklayın
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: