AİLE HAYATININ ÖNEMİNİ YANSITACAK

Avşar kızı, oyuncu Hatice Arslan’ı ağırladığı Türkmax’taki programında kitap yazdığını söyledi. Avşar’ın kitabı ne üzerine? İşte ayrıntılar...

Magazin

AİLE HAYATININ ÖNEMİNİ YANSITACAK Hatice Arslan ile ailenin birliği üzerine konuşmalar yapan Hülya Avşar, bir iki aya kadar kısmetse kitabının biteceğini belirtti.

'Kitap yazıyorum, yazar anlamında değil. Tamamen kendi düşüncelerimi içeren...' şeklinde konuşan Hülya Avşar, kitabında özellikle aile hayatının önemine işaret ettiğini anlattı.

Avşar, 'Aile, hakikaten insanın her şeye rağmen birlikte olması gerekiyor. Kolay kolay ayrılıp dağılmak olmamalı diye düşünüyorum. Bunları da bilmek lazım' dedi.

Hatice Arslan da 46 yaşında olduğunu, 22 yaşında bir oğlunun bulunduğunu ve başından iki evlilik geçtiğini belirtti.

Hülya Avşar’ın ailesine olan düşkünlüğünü bildiğini ifade eden Hatice Arslan, 'İnsanı korkusuz kılan şey bu. Ben de buna inanıyorum. O zaman hiçbir şey umrunuzda olmaz ki...' diyerek aileye kendisinin de büyük önem verdiğini vurguladı.
televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: