AİLEDEN AÇIKLAMA...

Ünlü yapımcı Osman Yağmurdereli 'nin ölümü üzerine; 'İz Peşinde', 'Marziye' ve 'Yılan Hikayesi' gibi pek çok iddialı diziye imza atan Yağmur Ajans'ın akıbeti konuşuluyordu. Şirketin başına Yağmurdereli'nin eşi Esin Hanım'ın geçeceği açıklandı..

Magazin

AİLEDEN AÇIKLAMA... AKP İstanbul Milletvekili ünlü yapımcı Osman Yağmurdereli'nin ölümü, televizyon dünyasında şok etkisi yarattı. Bu ani ölümün ardından Yağmurdereli'ye ait olan ve bugüne dek 'İz Peşinde', Kınalı Kar', 'Marziye', Yılan Hikayesi', 'Melekler Adası', 'Sessiz Gemiler' ve Elveda Derken' gibi birçok diziyi izleyiciyle buluşturan Yağmur Ajans'ın durumunun ne olacağı tartışıldı. 20 yıllık şirketin geleceğine ilişkin açıklama, Yağmurdereli'nin ailesinden geldi. Açıklamaya göre; şirketin başına ünlü yapımcının eşi Esin Yağmurdereli geçecek.

Herkes arkasında

Bugüne dek, 2 bin bölümün üzerinde dizi çekerek ulaşılması zor bir rekora imza atan Yağmur Ajans'ın çalışanları, yeni sezonda da proje üretmeye devam edecek. Esin Yağmurdereli'nin en büyük destekçisi ise; şirketin kurumsallaşmış kadrosu olacak.

Aile değerleri ön plana çıkarılacak

Yağmur Ajans, artık ağırlığını aile değerlerini ön plana çıkaran dizilere verecek. Geçtiğimiz yıl 'Sessiz Gemiler' adlı dizinin çekimleri sırasında, 'Bundan sonra Yağmur Ajans, unutulmaya yüz tutmuş aile değerlerini öne çıkaran işlerin yapıldığı bir şirket olacaktır' diyen Osman Yağmurdereli'nin bu sözlerine sadık kalınacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: