"Aileleri çocuklarıyla birlikte sinemalara bekliyoruz"

Oyuncu Eda Erol'un ilk filmi "Tatlı Bela" 8 Haziran'da vizyona giriyor. Erol, kapılarına bebek bırakılan ve aynı evde yaşayan üç kafadarın çocukluk arkadaşı Gizem karakterini canlandırıyor.

Kültür-Sanat

"Aileleri çocuklarıyla birlikte sinemalara bekliyoruz" Yapımcılığını Metronom Film adına Oğuz Sözen, senaryosu Selim Çirput'un yazdığı, yönetmenliğini Cem Sürücü'nün yaptığı oyuncu kadrosunda Gökhan Keser, Eda Erol, Selen Seyven, Serkan Kuru, Eren Pekgöz, Yıldırım Öcek ve Aslı Bankoğlu'un yer aldığı komedi yüklü film vizyon için gün sayıyor.

Eda Erol yeni filmi için "Çok keyifli bir film çektik. Bolca komedisi olan bir film oldu. Filmde kapılarına bebek bırakılan 3 arkadaşın öyküsünü anlatıyoruz. Gülmek isteyenleri 8 haziran'da sinemalara bekliyoruz. Ayrıca aileleri de sinemalara bekliyoruz​​ " dedi.

Filmin konusu:
Kafe işleten Arda karakterini canlandıran Gökhan Keser, Serkan Kuru (Erdem) ve Eren Pekgöz (Fırat) isimli 2 arkadaşı ile aynı evi paylaşmaktadır.Arda, Fırat ve Erdem çocukluktan beri birlikte olan üç arkadaştır. Bu üç kafadar sıradan hayatlarına devam ederlerken bir gece kapılarının önüne bırakılan bir bebekle birlikte hayatları bir anda değişecektir. Arda Fırat ve Erdem bir yandan rutin hayatlarına devam edecekler bir yandan da Ela bebeğin kime ait olduğunu bulmaya çalışacaklardır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: