AİLELERİ ONAYLADI!

Sunuculuğunu yaptığı 'çöpçatanlık' programında genç-yaşlı herkesi evlendiren Esra Erol, kendi evliliği için gün sayıyor. Güzel sunucu, her an 1.5 yıllık sevgilisi Ali Özbir'le nikah masasına oturabilir..

Magazin

AİLELERİ ONAYLADI! insanların birbirleriyle tanışıp evlenmelerini sağlayan 'İzdivaç' adlı televizyon programın sunucusu Esra Erol'un, 1.5 yıldır birlikte olduğu 'Kürt İdris' lakaplı merhum İdris Özbir'in oğlu Ali Özbir ile dünya evine girmeye hazırlandığı ortaya çıktı.

Bugüne dek, çöpçatan rolüne büründüğü programına katılan birçok yarışmacıdan evlenme teklifi alan Erol, seyircilerinin kendisine evlenmesi yönünde yaptığı baskılara daha fazla kayıtsız kalamadı. Programı aracılığıyla binlerce kişiyi evlendiren Esra Erol, artık kendisi de evlilik yolunda emin adımlarla ilerliyor. Güzel sunucu bir süredir müzik yapımcısı olan sevgilisinin Büyükada'daki otelinde tatil yapıyor. Çok iyi anlaşan ikilinin ailelerinin de tanıştığı ve yaşadıkları ilişkiyi onayladığı söyleniyor. Çiftin yakın çevresinden gelen haberler, Erol ile Özbir'in çok kısa bir zamanda sürpriz yaparak nikah masasına oturabilecekleri yönünde...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: