AİLEMİN DESTEĞİ İLE SORUNLARI AŞTIM

Küçük yaşta şöhrete kavuşan oyuncu Mine Çayıroğlu, ergenliğinde yaşadığı sorunları ailesinin desteği ile aştığını anlattı.

Magazin

AİLEMİN DESTEĞİ İLE SORUNLARI AŞTIM Mine Çayıroğlu, Habertürk'te Oylum Talu'nun sunduğu 'Burası Haftasonu' programının konuğu oldu.

Çayıroğlu, oyunculuğun gereğinin değişik rolleri canlandırmak olduğunu ve halkın da bu durumun farkında olduğunu belirtti. Seyircilerin kendisini farklı rollerde görmeyi kabullendiğini ifade eden Çayıroğlu, 'Önceden tabii ki ellerinde büyüdüğüm için insan kendi kızına nasıl böyle daha çok özen gösterir ve hani her projenin içinde görmek istemez, biraz zor olduğunu düşünüyorum ama onlar da kabullendiler diye düşünüyorum' şeklinde konuştu.

Küçük yaşta elde ettiği şöhreti çocukken pek hissetmediğini ancak daha sonra ergenlik döneminde biraz zorlandığını anlattı. Çayıroğlu, 'Aile eğitimin çocuğun yetiştirilmesinde çok önemli olduğunu düşünüyorum. Ağaç yaşken eğilir. Onların desteği ile bana gösterdiği sevgi ve destekle ben bir çok şeyi aşabildim, kendi içimde. Bir problem yaşamadım, zorlandığım anlar oldu tabii ki, çok zorlanmadım bunları aşarken' ifadelerini kullandı.

Parmaklıklar Ardında isimli dizide rol alan Çayıroğlu, rolü nedeniyle saçını kestirdiğini de belirtti ve 'Biraz sıkılmıştım. Uzun saçı seviyorum, kendime de yakıştırıyorum ama ara sıra değişiklik yapmak güzel bir şey' dedi.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: