AİLESİ DE DENİZ SEKİ'YE KIRGIN!

Deniz Seki'nin 'uyuşturucu temin etmekten' hapse girmesi Seki Ailesi'ni ayağa kaldırdı.

Magazin

AİLESİ DE DENİZ SEKİ'YE KIRGIN! Bazı aile büyükleri şarkıcı ile görüşmeme kararı aldı. Akşam'ın haberine göre, popçu Deniz Seki, uyuşturucu yüzünden hapse girince Seki Ailesi küplere bindi. Ünlü popçunun yakın bir akrabası, 'Deniz'e aile içinde büyük tepki var. Onunla aynı soyadı taşıyan avukat amcaları ve işadamı olan yakın akrabaları adının böyle bir olayla anılmasına büyük tepki gösterdi. Aile arasında büyük kavga ve huzursuzluk çıktı. 'Nasıl olur da bizim ismimizi lekeler' diyen bazı akrabalar Deniz ile bir daha görüşmeme kararı aldı' dedi.

Ailenin, Hüsnü Şenlendirici'yle yaşadığı ilişki nedeniyle Seki'ye zaten kızgın olduğunu söyleyen yakını, 'Dayıları ve amcaları Deniz'e defalarca 'Bak kızım hata yapıyorsun. Evli bir adamın yuvasını yıktın. Başkalarının mutsuzluğu üzerine mutluluk inşa edemezsin. Hem Romanlar'da boşanma yoktur' dediler. Deniz buna rağmen burnunun dikine gitti. Şimdi tüm aile büyükleriyle arası açık' diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: