AİLESİ ÖZGE ÖZBERK'E DESTEK VERDİ!

Özge Özberk'in beş yıl önce evlendiği, 2 yaşındaki oğlu Leo’nun babası Hayim Sadioğlu'nun, ihanete uğradığı iddiasıyla boşanma davası açması ünlü oyuncunun ailesini de harekete geçirdi.

Magazin

AİLESİ ÖZGE ÖZBERK'E DESTEK VERDİ! Güzel oyuncu Özge Özberk'in eşi Hayim Sadioğlu'nun, "Özge'nin bana ihanet ettiğini düşünüyorum" sözlerinin şoku henüz atlatılamamışken, karşı cepheden bir bomba daha geldi. Özge Özberk'in babası Ünsal Özberk, damadının para peşinde olduğunu öne sürerek, “Çalışmayan bir erkek, ‘Eşim eve geç geliyor, çok çalışıyor, benimle ilgilenmiyor, bana ihanet ediyor’ deyip, 500 bin lira tazminat ve eşinin mal varlığının yarısını istiyor. Yani Özge’nin 18 senelik dürüst çalışmasının karşılığının kendisine ödenmesini istiyor. Bu ne kadar doğru ve vicdanen ne kadar yerindedir? Biz kızımızı biliyoruz, sonuna kadar onun yanında olacağız” dedi.

Evin erkeği Özge oldu
Özge Özberk’in kardeşi Özgür Özberk de eniştesinin para için iftira attığını söyledi: “Özge’ye zarar vermeye çalışıyor, parasına göz dikmiş. Zaten üç senedir çalışmıyor, evde bilgisayar oyunu oynayarak zaman geçiriyor. Eve Özge bakıyor, evin erkeği o oldu. Bir adam düşünün ki, her hafta ‘Nasıl bir iş yapsam da eve katkıda bulunsam’ demek yerine poker oynasın. Bir adam düşünün ki, arabasının motorundaki arızayı, evin alışverişini karısına yaptırsın. Bir adam düşünün ki, oğlunun 2. yaş gününe gelmesin. Özge’yi bilen biliyor, aldatma gibi bir durum söz konusu bile olamaz. Hayim, iftira atarak kardeşimin parasını almaya çalışıyor. Leo’nun da velayetini istiyor, yapamaz böyle bir şey.”

Oğulları Leo’nun velayeti, 4 bin TL tedbir nafakası ve 500 bin TL tazminat talebinde bulunan Hayim Sadioğlu'nun ihanet iddiasıyla şoke olan Özberk ise "Kadın başıma ev geçindirdim" diyerek şöyle konuştu:

Boşanma var aldatma yok
“Boşanacağımız doğru. Bu, bir süredir eşimle aramızda olan bir konuydu. Fakat ‘aldatma’yla ilgili kısım doğru değil. Benim elime herhangi bir boşanma celbi de gelmedi. Hakkımdaki iddiaları medya üzerinden öğrendim. Kendisi tam olarak üç senedir evde oturan ve çalışmayan biriydi. Ben kadın başıma bir evi geçindiriyor ve çocuğuma bakıyordum. Böyle bir hayatın içindeyken nasıl olur da onu aldattığımı söyler, aklım almıyor. Hakkımdaki iddialar kesinlikle asılsızdır. Dizi ve tiyatro yoğunluğum nedeniyle oğlumla ve evimle ilgilenmediğimi söylemiş. Ben altı senedir sinema yapmıyorum. İki senedir de İstanbul dışında bir tiyatro çalışmasını kabul etmiyorum, ağır dizi setlerinde çalışmıyorum. En minimum çalışma temposunda işimi icra ediyorum. Ayrıca bu kişi benimle oyuncu kimliğimi, nasıl çalıştığımı, bu mesleğe nasıl yürekten bağlı olduğumu bilerek evlendi. Ki, bir kadın olarak ev bakma yükümlülüğü bana ait değil.”

Çirkinleşmek istemiyorum
“Ben çok büyük dolapların döndüğünü düşünüyorum. Fakat işi çirkinleşmek de istemiyorum, çünkü 2 yaşında, dünyalar güzeli bir evladım var. Fevri davranmak, çocuğuma zarar vermekten öteye gitmeyecektir. Allah’a çok şükür annem, babam ve tüm ailem sonuna kadar yanımda. Bizim bu problemlerimizi, yakın çevremiz biliyordu. Fakat evladımızı düşünmeden bu şekilde bana zarar vermeye çalışması, beni çok şaşırttı ve inanılmaz üzdü. Benim annem tansiyon hastası ve sabahtan beri onu telkin etmeye, ailemin moralini yüksek tutmaya çalışıyorum. Her şerde bir hayır vardır demekten başka bir şey gelmiyor elimden. Ben hayatımdaki en önemli varlık olan oğlum Leo’yu korumak adına kontrolümü kaybetmemeye çalışacağım sadece.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: