Ajanda tutmak hayatı kolaylaştırır!

Ajanda tutmak insanın yapacaklarını unutmaması için bir liste çıkarmak, hayatından önemli botlar bırakmak, anları yazıyla pekiştirmek gibi birçok göreve hizmet eder. Bir yemek tarifini, önemli bir iş planlamasını bazen sadece içinizden geçenleri içerisinde barındırır ama bazı kişilerin özellikle olmazsa olmazıdır. Yapacaklar listesi için idealdir.

Yaşam

Ajanda tutmak hayatı kolaylaştırır! Hayatını programlayan ve ajanda tutan kişilerin daha disiplinli ve daha kolay yaşadıkları da bir diğer gerçektir. Not almak hayat içinde gereklidir. Unutmamanızı, yok olmamasını sağladığı gibi aynı zamanda rahatlatıcı bir etkisi de vardır.

Yazmanın terapisi hayatın her alanında geçerli. Bu nedenle yazdığınız her şey sizin aklınızdan dökülenler olduğu sürece size iyi gelmeme ihtimali çok az. Bu yüzden bir ajandanız olsun. Bazen bir dosttan bile daha iyi gelecek. Üşüdüğünüzde üzerinizi örtmeyecek belki ama hayatınızı daha kolay yaşamanıza kesinlikle yardımcı olacaktır.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: