AJANSINDAN ÖZEL ANLAŞMA İSTEDİ!

Roberto Cavallinin ve Fashion TV nin vazgeçilmez yüzü dünyaca ünlü top model Silvia Horvathova , Rusya’nın en zengin iş adamlarından biriyle evlendi.

Magazin

AJANSINDAN ÖZEL ANLAŞMA İSTEDİ! S.t Tropez ‘de gizlice gerekleşen Muhteşem düğün sonrası Fashion TV’nin sahibi Michael Adams’ın yatında basına kapalı , Sanat ve İş dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı bir parti düzenlendi.

Fakat Türkiye aşığı olan ve sık sık ülkemize gelen top model, bir daha gelebilmek için Türkiye’de bulunan ajansı S Management’ten bazı şartlar talep etti. Bundan böyle ancak Rus işadamı olan kocasının özel uçağı ile yolculuk edebilecek olan Top Model Silvia Horvathova , uçak masraflarının Ajansı tarafından karşılanmasını talep etti. Bunun sebebi ise Silvia Horvathova’nın eşinin top modele, artık çalışma paraya ihtiyacın yok, demesiymis. Buna karşılık seksi model asla podyumları bırakmayacağını ve masrafları ajansına karşılatacağını soylemis.

Ajansı bu teklifi kabul ederse ünlü top model yakında yeniden Turkiye’ye geliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: