AJDA İÇİN SERVET HARCADI

AJDA PEKKAN’IN KENDİSİNDEN GENÇ SEVGİLİSİ ERTUĞRUL BİTLİS, 3 YILDIR BİRLİKTE OLDUĞU MANKENDEN AYRILMAK İÇİN SERVET HARCAMIŞ.. YİNE BİTLİS’İN 2 YIL ÖNCE BODRUM’DA ŞENAY AKAY İLE 10 GÜN TATİLE ÇIKTIĞINI ÖĞRENDİM..

Magazin

AJDA İÇİN SERVET HARCADI Birkaç gündür magazin dünyasını meşgul eden Ajda Pekkan ile kendisinden genç sevgilisi Ertuğrul Bitlis ile ilgili çarpıcı haberler duydum..

Yaklaşık 3 yıldır manken Galina Kara ile birlikte olan Bitlis'in, Ajda Pekkan'la birlikte olmak için Kara'ya 'sus payı' olarak mini bir servet verdi..

Gençliğinden beri Ajda Pekkan'la birlikte olmayı hedefleyen Ertuğrul Bitlis'in Galina Kara'ya bir cip, Etiler'de bir ev ve 300 bin dolar para verdiği iddia edildi..ŞENAŞ AKAY'LA TATİLE GİTMİŞ


Yine kulağıma gelen bir başka dedikodu ise ünlü işadamının 2 yaz önce Bodrum'a tatile gittiği ve 10 gün herkesten ayrı bir yerde birlikte tatil yaptıkları yönünde...

GÖKSEL CAN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: